Menu

Книги З Програмування Українською Топ Література Для Програмістів

На жаль, його буде далеко непросто зрозуміти, а тим більше додавати будь-які виправлення. Ця книга допоможе вам зрозуміти, як писати чистий, підтримуваний та ефективний код. Ви дізнаєтеся про принципи SOLID, загальні правила та рекомендації, які допоможуть вам стати кращим програмістом. Для придбання вказаних книг та багатьох інших корисних видань із програмування, ви можете відвідати книгарню “Є”. Цей магазин пропонує широкий асортимент книг різних жанрів, включаючи IT-літературу.

Ви навчитеся виявляти проблемні місця, усувати дублювання та покращувати дизайн вашого програмного проекту. У книзі пояснюється, як використовувати рефакторинг без шкоди для проекту. При цьому всі дані щодо безпечного застосування процесу підживлені прикладами. Книгу можна використовувати як вичерпний довідник або навчальний посібник.

Містить вправи та тести для закріплення понять, вивчених у кожному розділі. Програмування – сфера, що постійно розвивається, в ній постійно з’являються нові технології та фреймворки. Щоб бути на крок попереду, важливо мати міцний фундамент з основ програмування та бути обізнаним з новітніми інструментами та методиками. Ми склали список найкращих книг з програмування, які охоплюють різні теми – від базових принципів кодування до складних тем, таких як машинне навчання чи об’єктно орієнтоване програмування. Незалежно від того, чи ви початківець, чи досвідчений розробник, ці книги для програмістів допоможуть вам розширити свої знання. І для того, щоб навчитися створювати правильні та унікальні коди, потрібно багато практики.

У світі IT конфлікти не рідкість, і вміння ефективно їх вирішувати — важлива навичка для кожного фахівця. Максим Роменський пропонує унікальний погляд на вирішення конфліктів, використовуючи аналогію із дельфінами. Книга допоможе вам навчитися будувати позитивні відносини в колективі та ефективно вирішувати спірні ситуації як у IT, так і у повсякденному житті.

список книг із програмування

Вивчіть пастки вимірювань показників продуктивності Java і недоліки мікротестування. Пориньте в збірку сміття, протоколювання, моніторинг, налаштування та інструменти JVM. Досліджуйте JIT-компіляцію і методи підвищення продуктивності в мові Java. У книзі він розкриває правила архітектури програмного забезпечення і допомагає їх застосувати, дає прямі та лаконічні відповіді на ключові питання архітектури та дизайну.

Ця книга навчить вас відрізняти хороший код від поганого і перетворювати другий в перший. Читання книг з програмування — це чудовий спосіб розширити свої знання та навички в IT-сфері. Зазначені книги є надійним керівництвом для тих, хто прагне досягти успіху в програмуванні та стати видатним фахівцем. Не пропустіть шанс збагатити свою бібліотеку та свій професійний багаж знань.

Ви будете працювати в середовищі Jupyter Notebook і застосовувати принципи грамотного програмування для створення змішаного уявлення коду, заміток, математичних рівнянь і графіків. Python – це потужна мова програмування, на якій можна створювати різноманітні програми, які не залежать від платформи. Вона ідеально підходить для новачків, особливо якщо потрібно швидко навчитися програмувати та почати створювати реальні проєкти. Професіонал і автор книг з програмування Герберт Шілдт продемонстрував і детально роз’яснив кожен аспект мови С ++, включаючи ключові слова, оператори, директиви препроцесора і бібліотеки. У довіднику перераховані навіть ключові слова, використовувані в програмуванні на платформі .NET.

Книга фокусується на важливості написання коду, який легко зрозуміти, легко модифікувати та легко тестувати. Мартін стверджує, що написання чистого коду – це ремесло, яке вимагає дисципліни, навичок та уваги до деталей, і надає практичні поради та приклади для досягнення цієї мети. Навіть якщо ви ніколи https://deveducation.com/ не мали справи з програмуванням, ця книга допоможе вам освоїти мову C # і навчитися писати на ній програми будь-якої складності. Читачам, які вже знайомі з будь-якою мовою програмування, буде простіше, але досвід тут зовсім необов’язковий. Книга адресована перш за все програмістам-професіоналам.

Мартін стверджує, що чиста архітектура повинна бути незалежною від будь-якої конкретної технології, фреймворку або бібліотеки, і повинна бути зосереджена на бізнес-логіці програми. Підручник знайомить з принципами роботи алгоритмів та їх проектування. Охоплює широкий спектр тем, включаючи алгоритми сортування та пошуку, графові алгоритми, динамічне програмування та жадібні алгоритми. Вона також містить розділи, присвячені таким складним темам, як рандомізовані алгоритми, лінійне програмування та криптографія. Книга написана так, щоб бути доступною як для студентів, так і для професіоналів, з чіткими поясненнями та детальними прикладами. Комплексний підручник, який знайомить з принципами програмування мовою Python.

Стив Круг Не Заставляйте Меня Думать Веб-юзабилити И Здравый Смысл (191% Рекомендаций)

У книзі використовується унікальний і цікавий підхід до викладання Java, з акцентом на інтерактивному навчанні та практичних прикладах. Охоплює основи програмування на Java, включаючи змінні, типи даних, потік управління та об’єктно-орієнтоване програмування. Також охоплює більш складні теми, такі як паралелізм, мережеве програмування та веб-розробка. Містить вправи, головоломки та вікторини для закріплення понять, вивчених у кожному розділі. У книзі використовується практичний підхід до викладання JavaScript, з акцентом на інтерактивному навчанні та практичних прикладах. Охоплює основи програмування на JavaScript, включаючи змінні, функції та потік управління, а також більш просунуті теми, такі як об’єктно-орієнтоване програмування та асинхронне програмування.

Тут ви познайомитеся з принципом DRY (Don’t Repeat Yourself), тобто «Не повторюй самого себе». Суть принципу в тому, що кожний фрагмент програмного забезпечення має бути неповторним та унікальним. Саме завдяки цьому, вказує автор, підвищується надійність та доступність продукту. У цій книзі ви знайдете техніки та методи рефакторингу, які допоможуть вам покращити якість та підтримуваність вашого коду.

список книг із програмування

Строгий математичний аналіз і велика кількість теорем збалансували великою кількістю ілюстрацій, елементарними міркуваннями та простими наближеними оцінками. Зберегти моє ім’я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів. Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити роботу та підвищити ефективність сайту.

Что Не Так С Этим Комментарием?

Експерти стверджують, що програмування – це така дисципліна, де не працюють звичні механізми вивчення матеріалу та користування підручниками. Книга досліджує перетин мистецтва та математики, зосереджуючись на використанні алгоритмів оптимізації у створенні мистецтва. Знайомить читачів з ідеєю оптимізації та тим, як її можна використовувати для створення вражаючих і візуально привабливих творів мистецтва. Від математичного моделювання та методів оптимізації до практичних міркувань створення мистецтва за допомогою алгоритмів. Наведено низку прикладів творів мистецтва, створених за допомогою алгоритмів оптимізації, що демонструють різноманітні та творчі можливості цього підходу.

  • У книзі також розглядаються типові проблеми, з якими стикаються розробники, такі як складні перевірки коду та нереальні дедлайни, і пропонуються практичні поради, як з ними впоратися.
  • Але все ж є хороші видання, які варто прочитати, навіть якщо ви добре знаєте англійську і можете читати книги в оригіналі.
  • “Чистий код” — це класика програмування, яку має прочитати кожен розробник.
  • Незалежно від того, чи ви початківець, чи досвідчений розробник, ці книги для програмістів допоможуть вам розширити свої знання.
  • Завдання книги – навчити методів об’єктноорієнтованого програмування і вирішення основних проблем в цій галузі.
  • Матеріал описаний простою мовою і буде зрозумілий всім, хто хоча б трохи знайомий з програмуванням.

У цій книзі досліджуються різні сценарії з реального життя. Ви дізнаєтеся, які алгоритми штучного інтелекту слід застосовувати в тому чи іншому контексті. “Чистий код” — це класика програмування, яку має прочитати кожен розробник. Роберт Мартін докладно розглядає, що таке чистий код, чому він є важливим і як його писати.

Саме вміння писати досконалий код відрізняє звичайного програміста від компетентного. Книга Макконнелла «Досконалий код» розповідає саме про це. Зрозумілий та лаконічний стиль написання не викликає труднощів при читанні. В цій книзі можна дізнатися про техніки та методи якісного програмування. Автор підкреслює  важливість конструювання програмного забезпечення та наголошує, що ПО є центральною діяльністю у програмуванні. Це книга, яку можна перечитувати кожного разу, як тільки вона потрапляє до рук.

Визначення Мети Та Методів Роботи Підручники

Кожного разу читач буде відкривати в ній щось нове для себе. Посібник з архітектури та дизайну програмного забезпечення. У книзі представлено низку принципів і практик для створення програмних систем, які є гнучкими, підтримуваними та масштабованими.

Розповідь написана зрозумілою мовою, а починається все з азів. У ній описані і алгоритми сортувань, і алгоритми роботи з графами та багато іншого. А для кращої фіксації знань, сторінки наповнені ілюстраціями та наочними прикладами. Пропонуємо відмінну добірку книг, яка буде корисна як програмістам-початківцям, так і досвідченим професіоналам.

список книг із програмування

З цієї книги ви дізнаєтеся не тільки про типи, конструкції та оператори мови C #, але і про ключові концепції об’єктноорієнтованого програмування, реалізовані в цій мові. Але це не означає, що інженери повинні будувати здогадки, щоб виконати свою роботу (хоча часто трапляється саме так). За допомогою цієї практичної книги ви навчитеся налаштовувати високу продуктивність Java-додатків завдяки кількісному, такий, що піддається перевірці підходу. Поганий код може працювати, але він буде заважати розвиватися проєкту і компанії, адже в ньому постійно потрібно щось лагодити.

книги для програмістів

Більше того, ви навчитеся, як відрізняти хороший код від поганого і як перетворити поганий код на хороший. Комп’ютерна література, що стосується мов програмування Python, PHP, Java, JavaScript та алгоритмів , сама по собі побудована та структурована максимально практичним чином. Передбачається, що людина, яка береться за ці книги, буде «набивати руку», аби матеріал поступово «привласнювався» програмістом.

Ви знайдете тут як підручники для початківців, так і професійні видання для досвідчених фахівців. Програмування — це мистецтво, що вимагає постійного навчання та вдосконалення. Якщо ви хочете поглибити свої знання та стати справжнім експертом у світі кодів, то книги з програмування це чудовий спосіб досягти цієї мети. Ми підготували для вас список кращих книг з програмування, які допоможуть розширити ваш кругозір і стати професійнішим розробником. Книга досить об’ємна, але варта того, щоб її прочитати.

Книга буде корисна як починаючому програмісту, так і досвідченому професіоналу. Ми докладемо всіх зусиль для того, щоб відповісти вам максимально швидко. Штучний інтелект – невід’ємний атрибут сучасного світу, керованого технологіями та даними.